Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

"Módlmy się śpiewając i modląc się śpiewajmy"

św. Augustyn

 

Nasza schola swą działalność rozpoczęła w pierwszych miesiącach 2010 roku. Początki, jak to zwykle bywa nie były zbyt łatwe. Dużą pomoc w tym okresie okazał nam ówczesny wikariusz parafii ks. Tadeusz Palenik. Od tamtej pory przez zespół przewinęła się spora grupa dzieci  i młodzieży. Obecnie schola liczy około dwudziestu pięciu członków, w tym czworo instrumentalistów, a opiekunem duchowym grupy jest nasz ks. Dariusz. Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu naszej parafii. Chcemy wciąż rozwijać naszą działalność, by coraz piękniej móc pieśnią chwalić Pana.

Schola w dalszym ciągu zaprasza w swe szeregi dzieci (mniejsze i większe) oraz młodzież, lubiących śpiewać. Poszukujemy też i zapraszamy do współpracy instrumentalistów.

 

 

Sprawiłeś, że usta dzieci i niemowląt oddają Ci chwałę,
na przekór Twym przeciwnikom,

aby poskromić nieprzyjaciela i wroga. (Ps 8,3)

 

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.