Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16 Niedziela Zwykła - 22.07.2012 r.

DZISIAJ NA PARKINGU PRZED KOŚCIOŁEM PO KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ POŚWIĘCENIE POJAZDÓW.

 

W Liturgii Kościoła wspominamy; jutro św. Brygidę, we wtorek św. Kingę, w środę św. Jakuba, w czwartek świętych Joachima i Annę rodziców N.M.P.

 

JUŻ DZIŚ INFORMUJEMY, ŻE ODPUST PARAFIALNY BĘDZIEMY PRZEŻYWAĆ 12 SIERPNIA, MSZE ŚW. O 7, 9, 11.30 I POPOŁUDNIU ZE WZGLĘDU NA ODPUST RÓWNIEŻ O 16.00. SUMĘ ODPRAWI I KAZANIE WYGŁOSI DŁUGOLETNI WIKARIUSZ Z SUŁKOWIC KS. MARIAN BŁASZCZYK.

 

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach organizuje dodatkową rekrutację do klasy pierwszej w zawodzie kowal. Zajęcia praktyczne z zakresu obsługi maszyn kuźniczych odbywać się będą w Fabryce Kuźnia. Po zakończonym cyklu kształcenia Kuźnia gwarantuje możliwość zatrudnienia absolwentów. Liczba miejsc ograniczona podania należy składać w sekretariacie szkoły do 14 sierpnia. /Przy wyjściu z kościoła jest kilka ulotek dla zainteresowanych./

 

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in. o nowej drużynie pierścienia, czyli modzie na zaręczynowy ,, pierścień Karoliny”; oraz jak Najwyższa Izba Kontroli broni TV Trwam?

Więcej artykułów…