Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14. Niedziela Zwykła - 8.07.2012 r.

W Liturgii Kościoła wspominamy dziś św. Jana z Dukli. Na mszy św. o godz. 11.00. będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii przeżywając 25 rocznicę ślubów zakonnych naszej siostry Marii, Zofii Woźnicy. Mszę świętą odprawi i kazanie wygłosi ks. Władysław Kos. W środę wspomnienie św. Benedykta opata patrona Europy, w czwartek św. Brunona, w piątek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

Burmistrz naszej Gminy oraz prezes KS ,,Gościbia” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy i Gości na Dni Gminy Sułkowice, które odbywają się na stadionie Klubu Sportowego ,, Gościbia’’.

 

W przyszłą niedzielę składka na tacę i w kopertach na potrzeby naszej świątyni, a mianowicie na potrzeby zimowego ogrzewania.

 

Rodzice Mateusza Chrobaka serdecznie dziękują za okazaną życzliwość i wsparcie w ratowaniu jego serca. Zebrana kwota wyniosła 3906 zł.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in. oaza – ruch, przez który przeszło aż 2 mln Polaków – nie umarła, ale żyje i ma się dobrze. Oraz dlaczego święta Rita cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Więcej artykułów…