Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21.10.2012 r. 29 Niedziela Zwykła.

Dziś niedziela misyjna przed kościołem grupa charytatywna kwestuje na cele misyjne w Tanzanii, ofiary przekażemy ks. Markowi Gizickiemu.

Bóg zapłać za złożoną ofiarę z Niedzieli Papieskiej zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 2100 zł.

Dzisiaj o godzinie 15.15. nabożeństwo różańcowe o 16.00 msza święta.

 

CODZIENNIE NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE O GODZINIE 17.30. BEZPOŚREDNIO PO RÓŻAŃCU MSZA ŚWIĘTA.

 

Jutro wspomnienie bł. Jana Pawła II – w czasie różańca i na mszy świętej będziemy modlić się o rychłą kanonizację i polecać Bogu wszystkie nasze intencje przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła. Główne uroczystości odpustowe w Łagiewnikach o godzinie: 8,10,12 i 17.

 

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzisiaj wszystkich chętnych na godzinę 16.00. do Klubu ,, Kuźnia” na Inaugurację Roku Kulturalnego. Przewidziano wiele atrakcji i występów zespołów działających przy Ośrodku Kultury. Wstęp wolny.

 

Młodzież klas trzecich przygotowująca się do bierzmowania przychodzi na różaniec i mszę świętą w piątek.

 

W ZAKRYSTII PRZYJMOWANE SĄ WYPOMINKI ROCZNE, JEDNORAZOWE, ORAZ NA MSZE ŚWIĘTE WSPÓLNE ZA ZGŁOSZONYCH ZMARŁYCH, KTÓRE BĘDĄ ODPRAWIONE W DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I W DZIEŃ ZADUSZNY.

 

BÓG ZAPŁAĆ ZA ZŁOŻONE DZIŚ OFIARY NA REMONT DACHU NASZEJ ŚWIĄTYNI.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in.: – kolejna młodość Róż Żywego Różańca – w Polsce setki tysięcy wiernych należy do kółek różańcowych; - „Pan Bóg tak chciał” – Marianna Popiełuszko, mama błogosławionego księdza Jerzego, opowiada o swoim synu.

Więcej artykułów…