Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 Niedziela Zwykła - 10.06.2012 r.

Dzisiaj o godzinie 14.00. zmianka różańcowa o 15.30. nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła o 16.00. msza święta. W przyszłą niedzielę na plebanii o godz. 16.45. spotkanie Rady Duszpasterskiej.

 

PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 17.00. W KOŚCIELE ODBĘDZIE SIĘ NIEZWYKŁY KONCERT NASZEJ SCHOLII NA KTÓRY BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

PODCZAS KONCERTU ODBĘDZIE SIĘ ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DLA ANTOSIA. BARDZO LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ I POMOC.

 

Jutro przypada wspomnienie: św. Barnaby apostoła, we środę świętego Antoniego z Padwy, w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji uroczystości nie ma postu, po mszy św. wieczornej procesja. W sobotę - wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.

 

Zarząd Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Rudnika ,,Diabelski Kamień” wraz z Radą Sołecką serdecznie zapraszają dzisiaj na godz. 15.00. na boisko przy ul. Słonecznej gdzie odbędzie się turniej młodzieżowych drużyn pożarniczych.

 

Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Dyrektor Poradni Specjalistycznych ,,AGA-VIT” w Sułkowicach zapraszają mieszkańców gminy w przyszłą niedzielę od 10.00 do 15.00. na starą plebanię w Sułkowicach w ramach akcji biała niedziela będzie można uzyskać konsultację kardiologiczną, zmierzyć ciśnienie krwi, zbada

poziomu cukru i cholesterolu oraz wykonać EKG.

 

W przyszłą niedzielę składka na tacę i w kopertach na potrzeby naszej świątyni, a mianowicie na remont dachu naszej świątyni.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in. o wypędzaniu demonów i jednaniu ludzi w Rwandzie poprzez Miłosierdzie Boże.

Więcej artykułów…