Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 4.11.2012 r. 31 Niedziela Zwykła.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy świętej adoracja Pana Jezusa. Po południu o godz. 1400 spotkanie z członkami Żywego Różańca, o 1530 nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 1600 msza święta.

 

PRZYPOMINAMY, ŻE MSZE ŚWIĘTE WIECZORNE W CIĄGU TYGODNIA ODPRAWIANE SĄ O GODZINIE 1700.

 

PRZEZ CAŁY MIESIĄC W WYPOMINKACH PANU BOGU POLECAMY NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH.

DO KOŃCA ROKU JEDNA MSZA ŚWIĘTA W MIESIĄCU BĘDZIE ZAWSZE ODPRAWIANA W INTENCJI WSZYSTKICH ZMARŁYCH WYPOMINANYCH W NASZYM KOŚCIELE.

 

W tym tygodniu przypada: we środę - Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek - św. Leona Wielkiego papieża, w piątek – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, po mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży III klas gimnazjalnych. w sobotę - św. Leona Wielkiego papieża, w przyszłą niedzielę przypada Narodowe Święto Niepodległości.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy księdza Jerzego Zuber z Balic, który podczas każdej mszy św. będzie głosił kazania a składka przeznaczona jest na budowę kościoła w jego parafii.

Na przełomie kwietnia i maja jak Pan Bóg pozwoli chcielibyśmy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Termin i program będą podane później. Uprzedził nas w tym względzie ks. Tadeusz Palenik, który wyrusza z Sidziny do Ziemi Świętej już 19 stycznia i bardzo serdecznie zaprasza. Ma 10 wolnych miejsc, szczegółowe informacje w zakrystii i w naszej gablocie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: – W gościu Niedzielnym m.in.: dlaczego reinkarnacja jest niezgodna z nauką Kościoła? – o lekarzach, którzy pomagają urodzić się ciężko chorym dzieciom; – dlaczego chrześcijaństwo i patriotyzm stoją blisko siebie?

Więcej artykułów…