Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2.09.2012 r. 22 Niedziela Zwykła.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po południu o 1530 nieszpory o godz. 1600 msza święta, po niej spotkanie z członkami Żywego Różańca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w przyszłą niedzielę.

BURMISTRZ NASZEJ GMINY serdecznie zaprasza do udziału w V Jarmarku ,,Sułkowicka Jesień” który odbywa się dzisiaj od godziny 14.00. na Placu Targowym ,, Zielona Podkowa w Sułkowicach.

JUTRO NA GODZ. 800 ZAPRASZAMY DZIECI I MŁODZIEŻ, RODZICÓW, NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW ABY Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM BOŻYM ROZPOCZĄĆ NOWY ROK SZKOLNY. PO MSZY ŚWIĘTEJ DYREKCJA ZAPRASZA NA DALSZY CIĄG UROCZYSTOŚCI DO BUDYNKU NASZEJ SZKOŁY.

Jutro wspominamy św. Grzegorza Wielkiego papieża i doktora Kościoła, w sobotę przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi codziennie przed mszą świętą, a w piątek od godziny 16.30. Wyjazd do chorych rano po mszy św.

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach zaprasza wszystkich uczniów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013, które odbędzie się w poniedziałek o godzinie 9.30. w budynku szkoły w Sułkowicach przy ul. Szkolnej 34.

Już dziś przypominamy, że według dekretu ks. Kardynała uczniowie klas pierwszych rozpoczynających w tym roku szkołę podstawową swoją Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej będą przeżywać w klasie trzeciej. Tegoroczni drugoklasiści natomiast normalnie w tym roku szkolnym.

W przyszłą sobotę o godz. 1000 spotkanie ministrantów i lektorów o. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów pragnących służyć Bogu i ludziom przy ołtarzu zwłaszcza chłopców z klasy trzeciej.

Zapraszamy chętnych by zaangażować się w pracę wszystkich grup naszej parafii do Scholii zapraszamy bardzo dziewczęta i chłopców. Prosimy by wesprzeć Radę Parafialną, Chór, Żywy Różaniec, jak również Naszą Orkiestrę i Członków Straży. Oaza Rodzin zaprasza pary małżeńskie by w ten sposób cała nasza parafia trwała mocno przy Bogu.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj m.in.: - w słynnym kurorcie Rimini nad Adriatykiem tłumy słuchały o Jezusie, oraz o niekończącej się reformie polskiej szkoły.

Więcej artykułów…