Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3.02.2013 r. - 4 NIEDZIELA ZWYKŁA.

Trudno, niezmiernie trudno jest głosić Ewangelię wśród swoich. Jednak jedno jest pewne, że warto, a nawet z obowiązku wszędzie trzeba głosić słowa Mistrza: w szkole, na uczelni, w domu, w sąsiedztwie, w pracy, podczas zabawy i wypoczynku.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Kontynuujemy czas nabożeństwa czterdziestogodzinnego. Porządek adoracji znajduje się w gablocie. Dziś o godz. 1530 nieszpory o 1600 msza św.

 

W tym tygodniu wspominamy:

we wtorek – św. Agatę,

w środę - św. Pawła Miki i jego towarzyszy.

 

Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek po wieczornej mszy świętej.

 

Burmistrz Gminy Sułkowice i Sołtys Sołectwa Rudnik zapraszają mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 10 lutego w niedzielę o godz. 10.00. w budynku OSP w Rudniku.

Będą poruszane następujące tematy: Sprawozdanie Sołtysa o realizacji zadań i działalności Sołectwa Rudnik za 2012 r./ Informacja Burmistrza o zadaniach zrealizowanych w 2012 roku i planach na 2013./ Uchwalenie planu finansowego - rzeczowego Sołectwa Rudnik na 2013r. / Omówienie spraw związanych z planem zagospodarowania dla Rudnika./ Sprawy bieżące, funkcjonowanie sołtysówki i punktu pocztowego. Pomieszczenie to służyło przez ponad 60 lat jako sołtysówka i dalej służy, punkt pocztowy także służy mieszkańcom. /

 

Zarząd O.S.P. w Rudniku zwołuje zebranie ,,walne” w dniu 16. 02. 2013 r. o godz. 17.00. Obecność druhów obowiązkowa. Młodzież również proszona jest o przybycie.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’ m. in. - niepublikowany nigdzie wcześniej wywiad z ks. prymasem Józefem Glempem.

Więcej artykułów…