Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła – 16 II 2020 r.

1. Trwa Nabożeństwo 40-godzinne. Dziś 2-a Niedziela adoracji. Porządek - jak w poprzednich latach - jest wywieszony w gablocie.

2. W kalendarzu liturgicznym:

• w sobotę – święto Katedry Św. Piotra, Apostoła;

• w przyszłą Niedzielę – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia.

3. W sobotę - 22 II 2020 r. na adoracji Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II oraz Msza św. w intencji rodzin, które gościły relikwie Świętego i intencjach próśb i podziękowań. Po adoracji możliwość uczczenia relikwii Świętego. Przypominam, że trwa peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II w naszej Parafii. Jest lista na miesiąc luty.

4. Spotkania kandydatów do Bierzmowania: wszystkie klasy VI, VII i VIII uczestniczą w ramach spotkań w Nabożeństwie 40-godzinnym przez 3 Niedziele o godz. 14.30.

5. Dziś ofiary na tacę i do kopert składamy na potrzeby naszego kościoła i Parafii. Bóg zapłać.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego GN dla dzieci.

7. Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i błogosławionego czasu.

8. Jakże często można usłyszeć mądrych tego świata, którzy odrzucają Boże przykazania twierdząc, iż nie cierpią ograniczeń, że kochają wolność. Gdyby pojęli tajemnicę Bożej mądrości, dostrzegliby, że Dekalog jest darem kochającego Ojca, który nie chce, by Jego dzieciom stała się krzywda. Ale człowiek jest wolny i może wybierać. Jak to czynić, by potem nie żałować? Módlmy się częściej do Ducha Świętego. On bowiem przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.

Więcej artykułów…