Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego

Galerie...

Wesołego Alleluja!

Ogłoszenia

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 7.04.2013 r.

Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście! /bł. Jan Paweł II/

Dzisiaj o godzinie 15.00. - koronka do Bożego Miłosierdzia a po niej adoracja indywidualna do godz. 16.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy Żywe Róże.

 

Tysiące pielgrzymów z całego świata bierze udział w obchodach Święta Miłosierdzia w Sanktuarium w Krakowie-Łagiewnikach. Głównym punktem uroczystości jest msza święta którą odprawi ks. Kardynał Dziwisz o godz. 1000.

 

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu możemy podjąć "duchową adopcję dziecka poczętego".

 

W najbliższą środę po mszy świętej wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W środę, przypada 3 rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. Wspominając tamte chwile, w naszych modlitwach polecajmy Bożemu miłosierdziu wszystkich, którzy wówczas zginęli, i prośmy o błogosławione owoce ofiary ich życia.

W najbliższy piątek o godzinie 17.00. młodzież naszej parafii trzecich klas gimnazjalnych przyjmie z rąk ks. biskupa Jana Zająca sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

 

Bóg zapłać rodzicom i młodzieży bierzmowanej, za ofiarne sprzątanie naszego kościoła, oraz za złożoną ofiarę na remont drzwi wejściowych naszej świątyni.

 

W sobotę po wieczornej mszy św. spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej adoracja Pana Jezusa.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: W ,,Gościu Niedzielnym’’ m. in. historia życia siostry Faustyny, oraz o losach małżeństwa, które odnalazło Bożą miłość w trudnych doświadczeniach życiowych.

Więcej artykułów…